Strona WWW

Kuchnie to nasza specjalność...

Wybór mebli kuchennych to zawsze ciężka decyzja. Muszą przetrwać nie tylko zmiany w trendach ale także kilka, czasem kilkanaście lat intensywnego eksploatowania. Dlatego przywiązujemy wagę zarówno do estetyki mebli jak i ich ergonomii oraz solidności. Korzystamy z najlepszych materiałów do produkcji i wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Fronty z płyty laminowanej

Zalety:

  • wysoka jakość
  • bogata kolorystyka
  • różnorodność formatów grubości i struktur
  • przyjazne środowisku (klasa higieny E1)
Kolekcja Kolorów KRONO+

MDF Lakierowany

Fronty z płyty MDF lakierujamy najwyższej jakości lakierami poliuretanowymi z wzorników ICA, RAL i NCS.

Powierzchnia frontów może być matowa, pół matowa lub w połysku. Fronty lakierowane idealnie pasują do nowoczesnych mebli kuchennych, łazienowych jak również świetnie wyglądają w klasychnych stylizacjach.

Płytę MDF można dowolnie frezować np. frez pod uchwyt.

Kolory ICA
Kolory RAL

Fronty drewniane

Przedstawiamy Państwu ofertę frontów z litego drewna idealnie pasującą do rustykalnych, klasycznych wnętrz. Fronty barwione są na wybrany kolor bejcy, dodatkowo mogą być patynowane lub ręcznie przecierane. Każdy front jest wykonywany pod konkretne zlecenie. Uzupełnieniem frontów są elementy ozdobne typu: pilastry, blędy, maskownice i listwy wieńczące.


Fronty fornirowane

Fornir to cienkie płaty drewna uzyskiwane przez skrawanie bali. Płaty te mają grubość od 0.1 - 8 mm, które poźniej przyklejane są na płytę. Do produkcji frontów używamy najlepszych europejskich i egzotycznych gatunków forniru. Podobnie jak przy frontach lakierowanych powierzchnia może być matowa, pół matowa bądź w połysku. Fronty tego typu są najczęściej używane w nowoczesnych meblach kuchennych.